HilverdaFlorist Contact

Ons team

Stel gerust een vraag, wij helpen je graag

Ons team

Maak kennis met het Sales Team van HilverdaFlorist. We adviseren graag over het assortiment en mogelijkheden voor promotie. Met elkaar creëren we de beste mix van cultivars voor jouw markt en bedrijf.

HilverdaFlorist - Bart Sneek - Commercial Director

Bart Sneek

Commercieel Directeur

+31 297 328 229
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marc Rost

Financieel Directeur

+31 297 328 229
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Arthur Koekkoek

Directeur Operations, R&D and Supply Chain

+31 297 328 229
HilverdaFlorist team - Stef Berkhout

Stef Berkhout

Sales & Product Representative North America

Canada & USA (Pot, Patio- & Tuinplanten)

+31 297 328 229 +31 683 52 10 07 s.berkhout@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jan-Jorrit Eveleens

Area Sales Manager

Angola, Brazilië, Israël, Mexico, Portugal, Spanje (Potplanten), USA (Snijbloemen)

+31 297 328 229 +31 653 99 07 82 jj.eveleens@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ivo Groot

Area Sales Manager

Argentinië, Australië, België (Potplanten), Canarische Eilanden, Chili, Denemarken, Egypte, Finland, Ierland, IJsland, Jordanië, Libanon, Nieuw Zeeland, Noorwegen, Pakistan, Saudi Arabië, Uruguay, Verenigde Arabische Emiraten, Verenigd Koninkrijk, Zweden

+31 297 328 229 +31 620 61 56 98 i.groot@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marius Kooij

Area Sales Manager

Bolivia, Colombia, Costa Rica, Cuba, Dominicaanse Republiek, Ecuador, El Salvador, Guatemala, Honduras, Jamaica, Marokko, Martinique, Nicaragua, Panama, Peru, Spanje (Snijbloemen), Suriname, Turkije

+31 297 328 229 +31 653 54 81 54 m.kooij@hilverdaflorist.com
HilverdaFlorist Robin van der Meer

Robin van der Meer

Area Sales Manager

Nederland, België

+31 297 328 229 +31 622 23 75 93 r.vandermeer@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Co Overduin

Area Sales Manager

Nederland, België

+31 297 328 229 +31 653 96 33 81 c.overduin@hilverdaflorist.com
Mazanne-01

Mazanne Pennings

Sales & Product Representative USA

USA (Pot & Tuin)

+31 297 328 229 +1 540 277 7486 m.pennings@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stein Schouten

Area Sales Manager

Bulgarije, Cyprus, Duitsland, Griekenland, Hongarije, Japan (voor snij gerbera), Oostenrijk, Polen, Roemenië, Slowakije, Taiwan, Tsjechië, Zwitserland

+31 297 328 229 +31 653 85 0680 s.schouten@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sjaak Sijm

Area Sales Manager

Armenië, Azerbaijan (Snijbloemen), Canada, Duitsland (Potplanten), Estland, Frankrijk, Kazachstan, Kyrgyzstan, La Réunion, Letland, Litouwen, Maleisië, Mauritius, Nederland (Potplanten), Oezbekistan, Rusland, Ukraine, USA, Zuid-Afrika, Zuid-Korea

+31 297 328 229 +31 620 54 61 60 s.sijm@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marcel van Steekelenburg

Area Sales Manager

Bosnië en Herzegovina, India, Italië, Kroatië, Malta, Nederland (Snijbloemen) Servië, Slovenië

+31 297 328 229 +31 622 49 82 44 m.vansteekelenburg@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pieter Strooper

Area Sales Manager

China, Filipijnen, Indonesië, Japan, Laos, Thailand, Vietnam

+31 297 328 229 +31 651 56 06 10 p.strooper@hilverdaflorist.com