Slider-HilverdaFlorist-Office-Netherlands

Ons team

Stel gerust uw vraag, wij helpen u graag

Ons team

Maak kennis met het sales team van HilverdaFlorist. We adviseren graag over het assortiment en mogelijkheden voor promotie. Met elkaar creëren we de beste mix van cultivars voor jouw markt en bedrijf.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Arthur Koekkoek

Directeur Operations, R&D and Supply Chain

+31 (0)297 328 229 +31 (0) 610 74 93 95 a.koekkoek@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marius Kooij

Area Sales Manager

Colombia, Ecuador, Marocco, Peru, Spain, Costa Rica, Dominican Republic, Turkey, Guatamala

+31 (0)297 328 229 +31 (0) 653 54 81 54 m.kooij@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jan-Jorrit Eveleens

Area Sales Manager

Angola, Brazilië, Portugal, Spanje, Israel, Mexico, USA (Snijbloemen)

+31 (0)297 328 229 +31 (0) 653 99 07 82 jj.eveleens@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ivo Groot

Area Sales Manager

Argentinië, Australiië, België, Canarische Eilanden, Chili, Denemarken, Finland, , Ierland, Noorwegen, Verenigd Koninkrijk, Egypte, Jordanië, Libanon, Nieuw Zeeland, Saudi Arabië

+31 (0)297 328 229 +31 (0) 620 61 56 98 i.groot@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Robin van der Meer

Area Sales Manager

Nederland, België

+31 (0)297 328 229 +31 (0) 622 23 75 93 r.vandermeer@hilverdaflorist.com
Portret Rick - Hilverdakooij

Rick Minck

Area Sales Manager

Armenië, Oostenrijk, Zwitserland, Estland, Letland, Litouwen, Duitsland, Ukraïne, Rusland

+31 (0)297 328 229 +31 (0) 683 52 10 07 R.minck@hilverdaflorist.com
Mazanne-01

Mazanne Pennings

Sales & Product manager USA

USA (Pot & tuin)

+31 (0)297 328 229 +1 540 277 7486 m.pennings@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Stein Schouten

AREA SALES MANAGER

Bulgarije, Cyprus, Griekenland, Hongarije, Japan (snij-gerbera), Roemenie, Slowakije, Tsjechië, Taiwan

+31 (0)297 328 229 +31 (0)653 85 0680 s.schouten@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Marcel van Steekelenburg

Area Sales Manager

Kroatië, India, Italië, Malta, Slovenië

+31 (0)297 328 229 +31 (0) 622 49 82 44 m.vansteekelenburg@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pieter Strooper

Area Sales Manager

China, Filipijnen, Japan, Thailand, Laos, Vietnam

+31 (0)297 328 229 +31 (0) 651 56 06 10 p.strooper@hilverdaflorist.com
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sjaak Sijm

Area Sales Manager

Canada, France, La Reunion, Malaysië, Taiwan, Zuid Korea, Zuid Afrika

+31 (0)297 328 229 +31 (0) 620 54 61 60 s.sijm@hilverdaflorist.com
HilverdaFlorist - Marketing Manager

Saskia Bakker

Marketing Manager Pot & Tuin

Gerbera, Dianthus, Alstroemeria, Echinacea, Salvia, Helleborus

+31 (0)297 328 229 +31 (0)6 51 759 479 s.bakker@hilverdaflorist.com
HilverdaFlorist - Marketing Manager

Jan-Peter Steetskamp

Marketing Manager Snijbloemen

Alstroemeria, Dianthus, Scabiosa & Limonium

+31 (0)297 328 229 +31 (0)6 30 96 51 69 jp.steetskamp@hilverdaflorist.com
Denise

Denise van Kampen

Marketing Manager Snijbloemen

Gerbera, Gypsophila & Helleborus

+31 (0)297 328 229 +31 (0)6 82 38 87 76 d.vankampen@hilverdaflorist.com